نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نمیتونم شغل پیدا کنم

1027
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43146
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیتونم شغل پیدا کنم

سلام وقتتون بخیر. من ۲۷ سالمه فوق لیسانس یه رشته مهندسی دارم الان تقریبا ۱ ساله که فارغ التحصیل شدم ولی از رشته ام متنفرم و دلم نمیخواد توی این رشته کار کنم. دوره لیسانس میدونستم که رشته ام رو دوست ندارم ولی شجاعت کنار گذاشتنش رو نداشتم و واسه فوق یه گرایشی انتخاب کردم که یه مقداری متفاوت باشه که باز اونم دوست ندارم‌. چند جا هم مصاحبه رفتم ولی یا اونا منو نخواستن یا خودم نرفتم. وقتی بهش فکر میکنم که باید تو این رشته کار کنم دلم میخواد بمیرم.دلم میخواد طراحی لباس کار کنم و دوره هاشو ببینم چون توی زمینه هنری استعداد دارم و خیاطی هم بلدم ولی شجاعت این که با خانوادم مطرح کنم رو ندارم و از حرف اطرافیان هم خیلی میترسم. میترسم وارد یه کار دیگه بشم و نتونم پیشرفت کنم و تازه بدتر بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نمیتونم شغل پیدا کنم

سلام به شما دوست عزیز
    برای موفقیت بهتر است علایق ، استعدادها و هدف در یک مسیر قرار داشته باشند تا بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید اگر شما بخواهید علایق و استعداد خود را بخاطر دیدگاه دیگان نادیده بگیرید امکان اینکه سالهای دیگری نیز به همین روند ادامه بدهید که به آن علاقه ندارید افزایش می یابد بهتر است در زمان مناسبی در مورد تصمیم خودتان و دلایلتان با اعضای خانواده صحبت کنید و مشورت داشته باشید و اگر احتمال می دهید با دیدگاه مخالف آنها روبرو شوید بهتر است سعی کنید با حفظ ارامش خودتان بیان کنید که نگرانی انها را درک می کنید اما می خواهید که انها به شما فرصت لازم را بدهند تا در مسیری که دوست دارید گام بردارید و از احساسات و علایق خودتان با آنها صحبت کنید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)